Home / Medewerkers

Medewerkers

Het belangrijkste kapitaal van een organisatie zijn de mensen die er werken. Gelukkig beschikt Histories over gedreven en deskundige medewerkers die ten dienste staan van de erfgoedvrijwilliger. Dankzij ons innovatief organisatiemodel benutten we optimaal de aanwezige ervaring en competenties, ook die van opkomende talenten die via een stage hun eerste werkervaring opdoen.

Vast personeel

Sarah Pardon

Communicatieverantwoordelijke

0495 56 14 42
sarah.pardon@historiesvzw.be

Hendrik Vandeginste

Consulent

0495 56 12 44
hendrik.vandeginste@historiesvzw.be

Frea Vancraeynest

Stafmedewerker

0495 56 12 48
frea.vancraeynest@historiesvzw.be

Katelijne Nolet

Projectcoördinator MEDEA

0499 90 78 75 
katelijne.nolet@historiesvzw.be

Daphné Maes

Consulent

0472 94 33 77
daphne.maes@historiesvzw.be

Emmy Julliams

Administratief medewerker

0495 56 12 46
emmy.julliams@historiesvzw.be

Frauke Hens

Zakelijk medewerker

0495 56 15 47
frauke.hens@historiesvzw.be

Jan Geypen

Stafmedewerker

0468 25 83 81
jan.geypen@historiesvzw.be

Rob Bartholomees

Stafmedewerker

0495 56 13 48
rob.bartholomees@historiesvzw.be

Maarten Larmuseau

Senior wetenschappelijk onderzoeker

0494 39 72 97
maarten.larmuseau@historiesvzw.be

Eva Wuyts

Coördinator

0495 56 13 45
eva.wuyts@historiesvzw.be

Stagiairs

Jan Verstappen

BIS Zakelijke Werking

0495 56 13 46
jan.verstappen@historiesvzw.be

Lise Ruts

BIS ICE

0474 87 57 84
lise.ruts@historiesvzw.be

Zoë Hendrickx

BIS Vrijwilligerswerking

+31 624 54 36 97
zoe.hendrickx@historiesvzw.be