Home / Medewerkers

Medewerkers

Het belangrijkste kapitaal van een organisatie zijn de mensen die er werken. Gelukkig beschikt Histories over gedreven en deskundige medewerkers die ten dienste staan van de erfgoedvrijwilliger. Dankzij ons innovatief organisatiemodel benutten we optimaal de aanwezige ervaring en competenties, ook die van opkomende talenten die via een stage hun eerste werkervaring opdoen.

Vast personeel

Hendrik Vandeginste

Consulent

0495 56 12 44
hendrik.vandeginste@historiesvzw.be

Frea Vancraeynest

Stafmedewerker

0495 56 12 48
frea.vancraeynest@historiesvzw.be

Katelijne Nolet

Projectcoördinator MEDEA

0499 90 78 75 
katelijne.nolet@historiesvzw.be

Daphné Maes

Consulent

0472 94 33 77
daphne.maes@historiesvzw.be

Emmy Julliams

Administratief medewerker

0495 56 12 46
emmy.julliams@historiesvzw.be

Frauke Hens

Zakelijk medewerker

0495 56 15 47
frauke.hens@historiesvzw.be

Jan Geypen

Stafmedewerker

0468 25 83 81
jan.geypen@historiesvzw.be

Dominique Barri

Administratief medewerker

0495 56 14 42
dominique.barri@historiesvzw.be

Rob Bartholomees

Stafmedewerker communicatie

0495 56 13 48
rob.bartholomees@historiesvzw.be

Maarten Larmuseau

Senior wetenschappelijk onderzoeker

0494 39 72 97
maarten.larmuseau@historiesvzw.be

Eva Wuyts

Coördinator

0495 56 13 48
eva.wuyts@historiesvzw.be

Stagiairs

Jan Verstappen

BIS Zakelijke Werking

0476 44 97 66
jan.verstappen@historiesvzw.be

Lise Ruts

BIS ICE

0474 87 57 84
lise.ruts@historiesvzw.be

Zoë Hendrickx

BIS Vrijwilligerswerking

+31 624 54 36 97
zoe.hendrickx@historiesvzw.be

Lori Verhoeven

BIS Merovinger DNA

0470 87 69 71
lori.verhoeven@historiesvzw.be

Charlotte Herbots

BIS Communicatie

0470 89 28 98
charlotte.herbots@historiesvzw.be

Thijs Dekeukeleire

BIS Familiegeschiedenis.be

0473 77 28 84
thijs.dekeukeleire@historiesvzw.be

Sander Milis

BIS MEDEA

0498 04 05 53
sander.milis@historiesvzw.be

Christopher De Keyser

BIS Archief

0471 45 69 94
christopher.dekeyser@historiesvzw.be