Medewerkers

Eva Wuyts | Coördinator
0495 56 13 45
eva.wuyts@historiesvzw.be

Dominique Barri | Administratief medewerker
0495 56 14 42
dominique.barri@historiesvzw.be

Rob Bartholomees | Stafmedewerker
0495 56 13 48
rob.bartholomees@historiesvzw.be

Jan Geypen | Stafmedewerker
0468 25 83 81
jan.geypen@historiesvzw.be

Gert Gielis | Projectmedewerker
015 80 06 38
gert.gielis@historiesvzw.be

Frauke Hens | Zakelijk medewerker
0495 56 15 47
frauke.hens@historiesvzw.be

Emmy Julliams | Administratief medewerker
0495 56 12 46
emmy.julliams@historiesvzw.be

Maarten Larmuseau | Senior wetenschappelijk onderzoeker
0494 39 72 97
maarten.larmuseau@historiesvzw.be

Daphné Maes | Consulent
0472 94 33 77
daphne.maes@historiesvzw.be

Katelijne Nolet | Projectcoördinator Medea
0499 90 78 75 
katelijne.nolet@historiesvzw.be

Gwendolyne Roggeman | Projectmedewerker
0493 76 49 40
gwendolyne.roggeman@historiesvzw.be

Frea Vancraeynest | Stafmedewerker
0495 56 12 48
frea.vancraeynest@historiesvzw.be

Hendrik Vandeginste | Consulent
0495 56 12 44
hendrik.vandeginste@historiesvzw.be

Bram Vercauteren | Projectmedewerker
0472 08 88 39
bram.vercauteren@historiesvzw.be