Medewerkers

Eva Wuyts | Coördinator
0495 56 13 45
eva.wuyts@historiesvzw.be

Dominique Barri | Administratief medewerker
0495 56 14 42
dominique.barri@historiesvzw.be

Rob Bartholomees | Stafmedewerker
0495 56 13 48
rob.bartholomees@historiesvzw.be

Jan Geypen | Stafmedewerker
0468 25 83 81
jan.geypen@historiesvzw.be

Frauke Hens | Zakelijk medewerker
0495 56 15 47
frauke.hens@historiesvzw.be

Emmy Julliams | Administratief medewerker
0495 56 12 46
emmy.julliams@historiesvzw.be

Maarten Larmuseau | Senior wetenschappelijk onderzoeker
0494 39 72 97
maarten.larmuseau@historiesvzw.be

Daphné Maes | Consulent
0472 94 33 77
daphne.maes@historiesvzw.be

Katelijne Nolet | Projectcoördinator Medea
0499 90 78 75 
katelijne.nolet@historiesvzw.be

Frea Vancraeynest | Stafmedewerker
0495 56 12 48
frea.vancraeynest@historiesvzw.be

Hendrik Vandeginste | Consulent
0495 56 12 44
hendrik.vandeginste@historiesvzw.be

Medewerkers in opleiding

Charlotte Herbots | BIS Communicatie
0470 89 28 98
charlotte.herbots@historiesvzw.be

Christopher De Keyser | BIS Archief
0471 45 69 94
christopher.dekeyser@historiesvzw.be

Gwendolyne Roggeman | BIS ICE
0493 76 49 40
gwendolyne.roggeman@historiesvzw.be

Lori Verhoeven | BIS Merovinger DNA
0470 87 69 71
lori.verhoeven@historiesvzw.be

Sander Milis | BIS Medea
0498 04 05 53
sander.milis@historiesvzw.be

Thijs Dekeukeleire | BIS Familiegeschiedenis
0473 77 28 84
thijs.dekeukeleire@historiesvzw.be