Medewerkers

Daphné Maes | Transitiemedewerker
015 80 06 40
daphne.maes@historiesvzw.be

Emmie Segers | Transitiemedewerker
015 80 06 31
emmie.segers@historiesvzw.be

Jan Geypen | Transitiemedewerker
015 80 06 39
jan.geypen@historiesvzw.be

Hendrik Vandeginste | Consulent
015 80 06 37
hendrik.vandeginste@historiesvzw.be

Maarten Larmuseau | Senior wetenschappelijk onderzoeker
015 80 60 41
maarten.larmuseau@historiesvzw.be

Frea Vancraeynest | Stafmedewerker
015 80 06 35
frea.vancraeynest@historiesvzw.be

Rob Bartholomees | Stafmedewerker
015 80 06 32
rob.bartholomees@historiesvzw.be

Emmy Julliams | Administratief medewerker
015 80 06 36
emmy.julliams@historiesvzw.be

Frauke Hens | Administratief en ondersteunend medewerker
015 80 06 34
frauke.hens@historiesvzw.be