Home / Over ons / Medewerkers

Medewerkers

Het belangrijkste kapitaal van een organisatie zijn de mensen die er werken. Gelukkig beschikt Histories over gedreven en deskundige medewerkers die ten dienste staan van de erfgoedvrijwilliger. Dankzij ons innovatief organisatiemodel benutten we optimaal de aanwezige ervaring en competenties, ook die van opkomende talenten die via een stage hun eerste werkervaring opdoen.

Vast personeel

Anouk Hazelof

Medewerker metaaldetectie

0492 11 66 18
anouk.hazelof@historiesvzw.be

Daphné Maes

Consulent

0472 94 33 77
daphne.maes@historiesvzw.be

Els Vervaet

Inhoudelijk medewerker

0492 11 75 36
els.vervaet@historiesvzw.be

Emmy Julliams

Administratief medewerker

0495 56 12 46
emmy.julliams@historiesvzw.be

Eva Wuyts

Coördinator

0495 56 13 45
eva.wuyts@historiesvzw.be

Frauke Hens

Zakelijk medewerker

0495 56 15 47
frauke.hens@historiesvzw.be

Frea Vancraeynest

Stafmedewerker

0495 56 12 48
frea.vancraeynest@historiesvzw.be

Hendrik Vandeginste

Consulent

0495 56 12 44
hendrik.vandeginste@historiesvzw.be

Jan Geypen

Stafmedewerker

0468 25 83 81
jan.geypen@historiesvzw.be

Jan Verstappen

Zakelijk medewerker

0495 56 13 46
jan.verstappen@historiesvzw.be

Laura Hemelings

Inhoudelijk medewerker

0495 56 14 42
laura.hemelings@historiesvzw.be

Lisa Tijtgat

Projectmedewerker CoDE-x

0492 11 54 71
lisa.tijtgat@historiesvzw.be

Lisanne Renes

Projectmedewerker rituelendatabank

0492 11 41 19
lisanne.renes@historiesvzw.be

Maarten Larmuseau

Senior wetenschappelijk onderzoeker

0494 39 72 97
maarten.larmuseau@historiesvzw.be

Rob Bartholomees

Stafmedewerker

0495 56 13 48
rob.bartholomees@historiesvzw.be

Stagiairs

Andrea Meeuws

Medewerker projecten en communicatie (beroepsinlevingsstage)

0496 49 10 26 
andrea.meeuws@historiesvzw.be

Evi Vandenheede

Medewerker digitale erfgoeddata (beroepsinlevingsstage)

0473 11 00 17
evi.vandenheede@historiesvzw.be

Paulien Meersschaut

Medewerker beleid (beroepsinlevingsstage)

0488 80 67 54
paulien.meersschaut@historiesvzw.be

Sil Feenstra

Medewerker communicatie & digital content management (beroepsinlevingsstage)

+31 647 47 72 14
sil.feenstra@historiesvzw.be